Galerija

Atsipalaiduokite! Jūsų šventė neturi kelti jokių rūpesčių, tuo esame pasiryžę pasirūpinti. Viešnagė „Pageluvio Šile“ – malonus laikas praleistas artimų žmonių rate.

Maistas
Saulius Jankauskas ©OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA20150529_18445820150730_16451320150730_16453320150926_164545Saulius Jankauskas ©
Sodybos teritorija
OLYMPUS DIGITAL CAMERA789DCIM111GOPRO111213OLYMPUS DIGITAL CAMERASaulius Jankauskas ©Saulius Jankauskas ©34OLYMPUS DIGITAL CAMERAsventes lauke (2)sventes lauke3_MG_1131_MG_1139_MG_1151_MG_1153
Šventės
OLYMPUS DIGITAL CAMERA78910121314151617Saulius Jankauskas ©Saulius Jankauskas ©OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA2223OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA28OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA41OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA48OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
Šventės lauke
OLYMPUS DIGITAL CAMERA16OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
Žiema
IMG_1868IMG_1866IMG_1864IMG_1836DCIM111GOPRODCIM111GOPROIMG_1888

Pasiūlymai

Būkime draugais

Jūsų įspūdžiai

Aistė ir Aurimas

Norim padėkoti už jaukią atmosferą, šiltą aptarnavimą, skanų ir įspūdingai paruoštą maistą, gražų sveikinimą ir sodybos šeimininkų nuoširdumą bei pagalbą. Ačiū Jums, kad prisidėjot prie mūsų pasakos. Patenkinti likome ir mes, ir mūsų svečiai.

Justina ir Martynas

Norime labai padėkoti Pagėluvio šilo savininkams bei aptarnaujamnčiam personalui. Esame labai patenkinti tiek sale bei maistu, tiek miegamaisiais, tiek aptarnavimu. Tikrai nepasigailėjome savo vestuvių pobūvui pasirinkdami pageluvio šilą. Linkime visiems jauniesiems atrasti šią puikią vietą savo šventei.

Kristina ir Aidas

Mes taip pat atšventėm ten savo vestuves,pritariu visiem rašiusiems.Viskas buvo šaunu,šeimininkai nuostabūs,viskuo rūpinosi.Aplinka puiki.DĖKOJAME "PAGELUVIO ŠILUI"

Sigita ir Tomas

Sveiki! Spalio mėnesį atšventėme savo vestuves ir likome tikrai labai patenkinti, kad pasirinkome "Pageluvio šilą". Savininkai - tikrai labai puikūs žmonės. Jei tik ko nors prireikdavo visada padėdavo. Šeimininkės - skaniai ir išradingai patiekė maistą. Padavėja - su šypsena veide pasirūpino, kad ant stalo nieko nestigtų. Kambariai buvo šilti ir jaukūs. Ačiū Jums už viską!!!

Svečias

Fantastiški kambariai su visais patogumais ir visus svečius galima apgyvendinti nesukant galvos, kur juos "dėti" atsiėmus dovanas !!!

Patentuoti piršliai

Teko organizuoti keletą vestuvių, žmonės liko sužavėti. Didelė, jauki salė, gražus baras, puiki virtuvė. Mielai sugryšim dar nekartą. Piršliai: Aušra ir Mindaugas

Svečias

Rugpjučio 29d. šventeme savo vestuves,likome tikrai mes ir visi sveciai patenkinti.Škokiu sale didele gerai nes grustis nereikia.Tiek vieta graži patogu nes kambariu ir lovu daug šeimininkai taipat geri :) ir ko daugiau reikia.

Jolita ir Audrius

Sveiki!2011 m.rugsėjo 10-11 d. čia šventėme savo oranžines vestuves :). Kai pamatėme "Pageluvio šilo" sodybą, jau nebenorėjome kitur ieškotis vietos šventei. Ši vieta pritaikyta bet kokiai šventei. Šeimininkai- konkretūs, atsakingi, nuoširdūs, rūpestingi žmonės. Maistas labai skanus, nerealiai paserviruotas. Puikios personalo darbuotojos. Ačiū visiems ir iki kitų švenčių Jūsų sodyboje! P.S. Raugintų kopūsčiukų sriubytė ir bulvytės buvo nepakartojamos! :) Visiems švenčiantiems - gero oro ir puikios nuotaikos! :)

Svečias

Sveiki, norėčiau išsakyti savo nuomonę apie švestas vestuves Pageluvio šile. Tose vestuvėse teko pabuvoti svočia, bet ne apie tai kalba... Iki tol nebuvau mačiusi Pageluvio šilo, bet tikrai likau sužavėta... Erdvus, bet kartu ir jaukus pastatas, puiki salė, kambariai... Labai patiko...

Neringa

Noriu padėkoti sodybos šeimininkams už patarimus ruošiant šventę. Jų pagalba, nuostabi aplinka ir labai skanus maistas šventę pavertė nepakartojama!

Aistė ir Jonas

Birželio mėnesį čia šventėme savo vestuves. Super vieta. Mes ir mūsų svečiai likome sužavėti. Prisiminimai patys geriausi. Ačiū šeimininkams.

Aurelija ir Kęstutis

Gegužės 22 d. "Pageluvio šile" šventėme savo vestuves. Likome sužavėti pastatu, supančiu miško vaizdu bei jaukia, didele sale, patogiais kambariais. Maistas ne tik ypatingai skanus, bet ir gražiai pateiktas. Šiltus prisiminimus paliko Šeimininkai, kurių bendravimas malonus, rūpestingas. Jie nuolat domėjosi Tavo nuomone, teikė naudingų patarimų pobūvio klausimais. VISA ŠVENTĖ ĮVYKO BE PRIEKAIŠTŲ. DĖKOJAME "PAGELUVIO ŠILUI"

Kristina ir Rimvydas

Rugpjūčio mėn. čia šventėme savo vestuves ir likome labai patenkinti. Maistas gardus ir gražiai paserviruotas - ačiū šeimininkėms :) visais svečiai vakaro metu pasirūpino šauni padavėja - ačiū. Pageluvio šilo šeimininkai paslaugūs, puikus aptarnavimas ir maloni atmosfera - ačiū Jums.

Neringa ir Remigijus

Praėjo jau metai, kai atšventėme savo vestuves šioje sodyboje, tačiau iki šiol neišblėsta prisiminimai apie jas. Nuostabi aplinka, puikus aptarnavimas ir maloni atmosfera – visa tai padėjo padaryti šventę įsimintina. Nė akimirkai nesuabejojome dėl „Pageluvio šilo“ pasirinkimo. Būtinai čia sugrįšime!

Ovidijus

Sodyba labai nuostabi. Rami aplinka.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Norite paklausti? Bendraukime…

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris (susisiekti)

Jūsų žinutė / klausimas

Duomenys teisingi